
3-10 Days
ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΒΑΣΕΙΣ 20X20
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-54033
5.16€
Ex Tax: 5.16€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΒΑΣΕΙΣ 20X20
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +85°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100pcs (Nylon Bag)\ 200Bags (in 1ctn) |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,010kg |
| Μήκος | 20mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 20X20 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 20mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Paper Card |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 6,1mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
